Bizler 2018 yılından beri Sosyal Medya Hizmetleri sağlamaktayız.Başladığımız günden bugüne kadar işimizi en iyi ve en dürüst şekilde yapmaktayız. Fenomen ve ünlü isimlerde dahil olmak üzere bugüne dek binlerce hesap/kanal'a hizmet sağladık ve sağlamaya devam etmekteyiz.Yapacağınız her alışveriş güvenli ödeme sistemi ile gerçekleşmektedir ve her türlü sorularınızı iletişim sayfamızdan veya canlı destek ile cevaplamaktayız.

Nekomedya 2018 yılında kurulmuş olan ve günümüze kadar başarılı bir şekilde , oldukça güvenilir hizmet veren bir platformdur. Dürüstlük ve güven esaslı hizmet vermeyi hedefleyen Medyadır. İnstagram, TikTok, Youtube, Twitter gibi popüler olan sosyal medya platformlarındaki, erişim imkânınızı en güvenilir şekilde arttırmayı hedefler. Tamamen gerçek ve ister Türk, ister global kişiler ile etkileşim sağlayabilirsiniz. Güvenilir paketlerimiz ile sosyal medyanız daha aktif olacaktır.

Güvenilir Ödeme İmkanı

Neko medya; uzman ekibi ve güvenilir ödeme seçenekleriyle müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Yaptığınız hiçbir alışveriş sonunda kart bilgileriniz ya da müşteri bilgileriniz asla site tarafından kullanılamaz ve kaydedilemez.

Bizler dolandırıcılık ve sahtekarlığın çoğaldığı bu sosyal platformda, güvenli alışverişi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş bulunmaktayız. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güven de ?

İşletmemiz ödeme sistemlerinde PAYTR kullanmaktadır. 
PAYTR, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur.
Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.
Mail: info@nekomedya.com

Neko Medya - Sosyal Medya Hizmetleri