Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

 1. Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz boşa gider.
 2. Profiliniz gizli konumundayken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez!
 3. Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyi yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin.
 4. Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.
 5. Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.
 6. Garantili siparişlerde işlem yapılmadan önceki istatistikleriniz baz alınır. Örnekle yola çıkacak olursak; 200 takipçiniz var ve bizden 100 takipçi aldınız. Toplam 300 takipçi olana kadar gönderim yapılır. İşlem bittikten sonra takipçi sayınız 200'ün altına düşerse telafi/garanti sağlanmaz.
 7. nekomedya.com hiçbir zaman süre garantisi vermez, sosyal mecraların ne zaman güncelleme yapacağı belli olmamakla birlikte servis açıklamalarında yazan süreler belirttiğimiz en yakın tahmini sürelerdir.
 8. +18,adult, iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır.
 9. Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.
 10. Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.İşlem hatalı sonuçlanır yada gönderim yapmadan tamamlandı sonucu verirse bizden yanıt gelene kadar başka yerlerden işlem girmeyiniz!
 11. Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.
 12. Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerli olmaktadır çünkü hiç bir servisin anlık olarak ne veriler yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.

nekomedya.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.